Apie mus

Apie mus

UAB “IDEA STATIKA” įkurta 2007 metais. Pagrindinė įmonės veikla – pastatų ir statinių iš medinių konstrukcijų projektavimas. Projektuoja įvairių tipų statinių konstrukcijas: medžio ir klijuotos medienos konstrukcijas, metalines konstrukcijas, gelžbetonio konstrukcijas, kombinuotas konstrukcijas. Taip pat įmonė atlieka projektų vykdymo priežiūrą, statinių tyrimus, ekspertizes.

UAB “IDEA STATIKA” dirba kvalifikuoti inžinieriai-konstruktoriai turintys konstrukcinės dalies projekto vadovo kvalifikacijos, ekspertizės ir projektų vadovo kvalifikacijos atestatus. Įmonėje darbuojasi mokslų daktarai apgynę disertacijas medinių konstrukcijų srityje, skaitantys paskaitas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentams, projektuotojams kvalifikacijos tobulinimo kursuose. Darbuotojai aktyviai dalyvauja mokslinėse konferencijose ir seminaruose. Turime sukaupę medinių karkasinių, skydinių ir rąstinių pastatų didelę konstrukcinių sprendinių patirtį, kuria su Jumis pasidalinsime.

UAB “IDEA STATIKA” atlieka projektavimo darbus objektams, kurie yra statomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje, Rusijoje, Katare, Japonijoje. Vieni pirmųjų Lietuvoje įsisavinę ir pradėję taikyiti BIM (angl. Building Information Modeling, arba Statinio informacinis modeliavimas) medinėms konstrukcijoms.

UAB “IDEA STATIKA”, glaudžiai bendradarbiaudama su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir vientisos ir klijuotos medienos konstrukcijų gamintojais, dalyvauja mokslinėje tyriamojoje veikloje. Tobulina ir eksperimentais tikrina klijuotos medienos konstrukcijų jungtis. Tai sudaro galimybes suprojektuoti efektyvesnes konstrukcijas, bei išplėsti klijuotos medienos konstrukcijų panaudojimo galimybes.